AB „Grigiškės“ MS Dynamics AX diegimo partnerį pasirinko UAB „Blue solutions“ įmonę, kadangi šios įmonės specialistus žinome jau nuo 2001 m. kada vyko pirmasis sistemos diegimas.
Šiais metais buvo įvykdytas sistemos migracijos į MS Dynamics AX 2009 versiją projektas pagrindinėje įmonėje ir dukterinėje bendrovėje UAB „Baltwood“, naujai įdiegta sistema grupės įmonėje AB „Klaipėdos kartonas“.
Rekomenduojame šią įmonę kaip patyrusią profesionalų komandą.
 

 

 

Vigmantas Kažukauskas,
Verslo vystymo direktorius

Gamyba 

Gamyba Lietuvoje, pati būdama nedidelė pasaulio mąstu, pasižymi nedideliais kaštais. Tuo pat metu, nedidelė lietuviškų gaminių savikaina palankiai dera su aukšta kokybe. Esant tokioms charakteristikoms pasaulyje visuomet galima atrasti rinkas savo prekėms, gaminiams. 
 
Gamybos sektoriui iškyla dvi problemos ieškant naujų rinkų užsienyje - taupyti kaštus, kad produktų kainos būtų priimtinos partneriams ir konkurencingos bei laikytis disciplinos, kurią partneriai diktuoja. Šiuo metu į šių problemų sprendimą nukreiptos gamybinių įmonių, kurios galvoja apie perspektyvą, pastangos.
 
Gamybos planavimo procesas (MP), visos tiekimo grandinės planavimas (SCM), pirkimų kontrolė yra esminiai procesai, kuriuos optimizavus įmonė pasieks reikiamus rodiklius, padidins darbo našumą, suras galimybes tolimesniam tobulėjimui ir prisitaikymui prie užsienio partnerių reikalavimų.
 
Savo kompetencijas ir sprendimus kaupiame ir dirbame su įvarių sričių gamybos įmonėmis. Lean gamyba, Procesinė gamyba, Diskretinė, Projektinė gamyba tai terminai, kurie mums gerai žinomi ir į kuriuos gilinamasi nuolat. Gamybinių įmonių procesai, jų optimizavimas ir valdymas yra mūsų strateginė kryptis.
 
Vis daugiau įmonių domisi ir dirba su mumis ne tik gamybos valdymo, bet ir išteklių valdymo srityje, optimizuoja planavimo procesus. Mes esame įsitikinę, jog mūsų partneriai gamybinės įmonės dirbdamos su mumis įgyja potencialą tuo metu, kai jų konkurentai neskiria dėmesio vystymuisi.
 
Kviečiame jus prisijungti prie lyderių.