Funkcijų plėtiniai

Sistemos, kurias jūs naudojate savo versle yra standartinės taip vadinamos horizontalaus funkcionalumo ir nestandartinės arba vertikalaus funkcionalumo sistemos. Horizontalus funkcionalumas reiškia, jog naudojama sistema apima platų funkcionalumą daugiau standartinį, reikalingą visam plačiam verslo įmonių horizontui. Tačiau retas verslas yra visiškai standartinis, dažnai specifiniai verslo procesai reikalauja specifinių sprendimų ar specifinių sistemų jiems valdyti. Tokie yra taip vadinami vertikalūs sprendimai.
 
Standartinė sistema niekad nebus ypatingai patogi ir/arba neturės visų reikalingų funkcionalumų, nes ji yra skirta visiems, t.y, universali. Kiekvienas diegėjas, atlikdamas gausybę projektų, sistemose sukuria patogius, kasdieną reikalingus funkcionalumus, kurie išplečia standartinės sistemos galimybes, padaro ją patogesne, lankstesne ar tiesiog platesne.
 
"Blue solutions" yra patyrusių specialistų įmonė, kompetencijos ir patirties perdavimas ir dėmesys klientui yra esminiai mūsų misijos bruožai. Mes siekiame klientams – partneriams suteikti didžiausią įmanomą vertę sukurtą mūsų patirties ir nuostatų. Mes siekiame patenkinti visus su veiklos procesais ir jų valdymu susijusius klientų poreikius, kaupiame žinias, žinių pagrindu kuriame specializuotus sprendimus ar tiesiog naudingus funkcinius papildinius, kad jūsų sistemos būtų patogesnės, labiau prisitaikiusios prie jūsų veiklos procesų.
 
Dažnai gali nutikti taip, kad blue solutions demonstruojama klientui sistema atrodo kitaip, nei ji atrodo standartinė, turi daugiau funkcijų, galimybių, savybių.
 

Čia pristatome savo sukurtus papildinius, kurie yra tai, ko nėra standartinėje sistemoje, Jie apima ir sistemos vertikalumą – specifiką taip pat ir patogumą. Mūsų sukurti papildiniai nuolat tobulinami ir atnaujinami išleidžiant naujas versijas. Kartu su savo klientais mes esame pasiruošę kurti naujus specifinius sprendimus ar sistemos patobulinimus. Sujungę jūsų ir mūsų žinias, mes galime nuveikti daug.