Agroverslas

Agroverslas Lietuvoje  yra tradicinė ūkio šaka. Įsilieję į Europos Sąjungą pastebėjome, jog mūsų žemės ūkio produktai yra geros kokybės, nepraradę tradicijų, yra įdomūs ir paklausūs. Pasirodo, jog mes užauginame daug geros kokybės grūdų, kuriais galime prekiauti, kad užauginame geros kokybės gyvulius, kuriuos galime parduoti ne tik Europoje.
 
Nepaisant to, einant į užsienio rinkas ir norint jose įsitvirtinti, reikalingi didesni gamybos kiekiai ir, tuo pačiu, reikalingas didesnis darbo našumas. Be to, reikalavimai gaminamai ir eksportuojamai produkcijai yra ypač aukšti.
 
Susidūrę su aktualiais poreikiais, žemės ūkio perdirbėjai ir augintojai ieško galimybių optimizuoti verslą, pakylėti jį į naują kokybinį lygį.
 
Mus ypač džiugina, jog mūsų partneriais yra net beveik 80% grūdų perdirbimo, prekiaujančių grūdais, siūlančių mišrias paslaugas įmonių. Mūsų bendras darbas su partneriais įgalino sukurti ir išvystyti specializuotus uždavinius kylančioms problemoms spręsti. Tai kas atrodė anksčiau sunku ir komplikuota, dabar klientams atrodo paprasta ir operatyvu. Tai suteikia galimybę skubiai, tiksliai ir pamatuotai teikti pasiūlymus, vykdyti užsakymus ir svarbiausia, kelti darbo našumą, kas vis dar yra pagrindinė žemės ūkio perdirbėjų problema.
 
Atsirandanti patirtis procesinėje gamyboje, jos planavime, leis optimaliai valdyti procesus maisto gamintojams, kuriems aukštus reikalavimus kelia EU ir kitos užsienio rinkos.
 
Nauja sritis, kurioje tikimės greitai sukaupti kompetenciją yra augalininkystės sritis. Kviečiam partnerius kartu nagrinėti problemas, ieškoti novatoriškų sprendimų ir juos diegti siekiant užtikrinti verslo sėkmę.  
 
Nelaukime kol mus aplenks užsienio konkurentai, kamyninės šalys, būkime savo srities flagmanais.