“Blue Solutions” suteiktas „Microsoft Dynamics metų partnerio Lietuvoje 2015“ apdovanojimas!

Kaip ir kiekvienais matais, taip ir šiemet, lapkričio 12d. Microsoft Lietuva sukvietė visus savo partnerius į Microsoft partnerių dieną. Renginio metu, be vertingos informacijos apie produktų vystymosi raidą, perspektyvas bei ateities vizijas, buvo apdovanoti ir geriausi 2015 metų Microsoft Lietuva partneriai.
 
Pristatydamas pretendentus į apdovanojimus, Microsoft Lietuva generalinis direktorius Ainis Kavaliauskas pabrėžė, jog šiemet Metų partneris Dynamics kategorijoje ryškia persvara aplenkė konkurentus. Microsoft Dynamics metų partnerio 2015 titulas, pavadintas Dinamiškiausio partnerio vardu, suteikiamas “Blue Solutions”!
 
Atsiimdamas apdovanojimą, “Blue Solutions” vadovas Algimantas Brazauskas padėkos kalboje sakė: “Labai dėkoju Microsoft už ypatingai mums svarbų įvertinimą, tačiau labiausiai už šį mūsų pasiekimą esu dėkingas Blue Solutions komandai - tai jų nuoširdaus ir nuoseklaus darbo rezultatas. Taip pat noriu padėkoti klientams, kurie renkasi mus savo partneriais, o mes stengiamės profesionaliai teikti jiems paslaugas, nuolat būdami geriausiųjų Dynamics tiekėjų gretose. Be abejo, mes dėkingi ir savo konkurentams, kurie neleidžia mums užmigti ant laurų - kuo labiau jūs mus spaudžiate, tuo labiau mes stiprėjame”.
 
“Microsoft Dynamics metų partnerio Lietuvoje 2015“ apdovanojimas buvo suteiktas įvertinus "Blue Solutions" įmonės metų apyvartą ir klientų bei apyvartos augimą per Microsoft finansinius metus, t.y. antrąjį 2014 metų pusmetį ir pirmąją 2015 metų pusę.
 

 

 

 
>> Naujienų sąrašas