Tinkamai pasirenkime prisijungimui prie bendros mokėjimų eurais erdvės SEPA

2012 m. kovo 14 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentas (SEPA reglamentas) nustatė kredito pervedimų ir tiesioginio debeto operacijų eurais reikalavimus, kai mokėtojo mokėjimo paslaugų teikėjas ir gavėjo mokėjimo paslaugų teikėjas yra ES.

Nuo 2016 m. sausio 1-os dienos Lietuva prisijungia prie bendros mokėjimų eurais erdvės SEPA ir bankai bei kiti mokėjimo paslaugų teikėjai Lietuvoje nebegalės iš savo klientų priimti ir vykdyti mokėjimo nurodymų, įskaitant valstybės institucijoms skirtus mokėjimus, jei jie neatitiks SEPA reikalavimų. Dėl šios priežasties labai svarbu jau dabar pradėti rengtis pokyčiams, susijusiems su SEPA, nes pavėlavus rizikuojama nuo 2016 m. pradžios sutrikdyti įmonės mokėjimų inicijavimo ir įskaitymo procesus.

SEPA svetainėje www.sepa.lt galima susipažinti su 7 žingsniais, padėsiančiais sėkmingai pasirengti atlikti mokėjimų pavedimus nuo 2016 m. pradžios ir sužinoti daugiau svarbios informacijos apie SEPA.

UAB “Blue Solutions” kvalifikuotų specialistų komanda jau dabar intensyviai ruošiasi sklandžiam perėjimui prie naujų SEPA mokėjimo pervedimų ir testuoja sukurtus pakeitimus MS Dynamics AX sistemoje.

Mes padėsime Jums pasirengti naudotis SEPA mokėjimo paslaugomis ir įdiegsime reikiamus pakeitimus bet kurioje Jūsų naudojamoje Microsoft Dynamics AX versijoje, t.y. tiek 2.5, 3.0, 4.0, 2009, tiek ir naujausiose 2012R2 ir 2012R3 versijose.

Susisiekite su mumis jau šiandien ir nuo 2016 m. sausio 1 d. neturėsite jokių rūpesčių dėl SEPA! 


 
>> Naujienų sąrašas