QlikView išlieka tarp lyderių pagal Gartner Inc. įvertinimus

Gartner Inc. pateikė analitikos sistemų vertinimą ir perspektyvą 2015 metams. Ypač džiugu, jog ir toliau tarp lyderių išlieka Blue Solutions diegiamas produktas QlikView. Per du su puse metų, kuomet dirbame su QlikView ir NPrinting sprendimais, jau atlikome septynis sėkmingus projektus.
 
Analitikos grupės vadovė Gita Bersėnaitė pastebi, jog kai kurie klientai Qlikview renkasi kaip platformą visai analitikos sistemai, kai kurie naudojasi šiuo produktu tik atskirų verslo procesų analitikai. Nepaisant to, visi QlikView ar bendrą QlikView bei NPrinting sprendimo naudojimą mato kaip strateginę įmonės analitikos kryptį. „Kalbant apie analitikos įrankių reikalingumą įmonėje, reikia galvoti ne kiek reikia investuoti, bet kiek verslas praranda neinvestuodamas. Tie, kas šiandieną nenaudoja pažangių analitikos įrankių, rizikuoja atsilikti nuo savo konkurentų. Operatyvus ir patogus informacijos atrinkimas, apdorojimas ir pateikimas yra vienas iš svarbiausių konkurencingumo veiksnių“, – teigia G. Bersėnaitė.
 
QlikView ypatingas ir tuo, kad ypač paprasta ir efektyvu juo naudotis. Įvykdyti projektai rodo, jog šio įrankio naudojimas 40 kartų pagreitina vizualių ataskaitų paketų paruošimą ir, be to, tiek pat kartų sumažėja paruošimo kaštai. Naudodamiesi analitikos sistema, jūs nuolat didinate įmonės pelną ir savo konkurencinį pranašumą - informaciją vadovai gauna operatyviai, sprendimai priimami greitai. Visų šių privalumų dėka jūs aplenkiate savo konkurentus. „Analitikos sistemos QlikView atsiperkamumas yra 3-4 mėnesiai, vėliau tik nauda ir pranašumas rinkoje – teisingi ir operatyvūs sprendimai”, – apibendrina įmonės direktorius Algimantas Brazauskas.   
 
 

 
>> Naujienų sąrašas