Visi eurokonversijos projektai jau įvykdyti!

Darbas, pradėtas dar praėjusių metų rugpjūčio mėnesį, šiuo metu jau pabaigtas.
 
Blue Solutions iš viso įvykdė 46 eurokonversijos projektus. Verta paminėti ir tai, kad šie darbai buvo vykdomi įvairiose Microsoft Dynamics AX versijose –  pradedant AX 2.5 ir baigiant pačia naujausia AX 2012 versija. Be to, klientai rinkosi skirtingus valiutos konvertavimo būdus: vieni keitė Microsoft Dynamics AX sistemos versiją, kiti apsiribojo tik duomenų istorijos konvertavimu.
 
“Projektai buvo skirtingi savo kompleksiškumu, sudėtingumu ir trukme, tačiau visi klientai gavo pridėtinę vertę – visiems teko atlikti duomenų auditą. Taigi, po valiutos konversijos klientai bent kurį laiką tuo gali nesirūpinti, nes jų duomenys sistemoje yra tvarkingi ir teisingi. Patirtis parodė, jog reikia rekomenduoti klientams atlikti nuolatinį duomenų auditą ir priežiūrą. Kai duomenys neaudituojami keletą metų, vėliau juos sutvarkyti darosi vis sunkiau, o ir kainuoja brangiau”, – atliktą darbą įvertino Aptarnavimo skyriaus vadovė Eglė Timčenkienė, buvusi atsakinga už didžiosios dalies eurokonversijos projektų vykdymą.
 
“Tai precedento neturintis atvejis Lietuvoje, kai buvo vykdoma tiek daug projektų vienu metu. Darbai buvo atliekami didelėse įmonėse ir įmonių grupėse, kur duomenų kiekiai labai dideli, įdiegti sprendimai skirtingi. Projektų rizika buvo didžiulė“, – teigia įmonės vadovas Algimantas Brazauskas. “Sėkmę, manau, nulėmė didžiulė patirtis, specialistų profesionalumas ir teisingai pasirinkta taktika – visuomet atlikti bandomąjį konvertavimą. Be to, įvykdėme nemažai eurokonversijų įmonėse, kurios iki tol nebuvo Blue Solutions klientai, todėl jų naudojamų sprendimų pradžioje net ir nežinojome”, – tęsia A. Brazauskas. “Klientų atsiliepimai tik geri ir labai geri. Labai dėkoju darbuotojams, kurie ne tik darbo metu, bet ir savaitgaliais, išeiginėmis dienomis ir net pirmąją naujųjų metų dieną vykdė eurokonversijos darbus. Tai nuostabu ir nepakartojama, tokių patikimų specialistų kitur nerasite”.
 
Blue Solutions, sėkmingai įvykdžiusi eurokonversijos projektus tiek Latvijoje praėjusiais metais, tiek Lietuvoje šiais metais, esant poreikiui yra pasiruošusi teikti valiutos konvertavimo paslaugas bet kurioje kitoje šalyje. 

 
>> Naujienų sąrašas