QlikTech myli Vizubi

Prieš tris metus Blue Solutions pirmiausia tapo QlikTech, o kiek vėliau ir Vizubi partneriu. Dirbdami su jų sukurtais QlikView ir NPrinting produktais matėme, jog šių sprendimų derinys yra ypač stiprus verslo analitikos srityje. „Tuomet buvome pirmieji kreipęsi į Italijos bendrovę Vizubi dėl partnerystės, iki tol jie šiame regione net neturėjo partnerių“, – prisimena įmonės direktorius Algimantas Brazauskas.

Jau po pirmųjų jungtinio QlikView ir NPrinting sprendimo pristatymų buvo pastebėtas verslo susidomėjimas. Šių abiejų produktų derinys leidžia sumažinti analitikos diegimo kaštus ir tuo pačiu padidinti procesų, kurie analizuojami, aprėptį. „Šie teiginiai tarsi prieštarauja vienas kitam, tačiau tai yra tiesa“, – teigia Blue Solutions direktorius. „Daugeliui vartotojų nereikia ypatingų funkcionalumų analitikoje ir tuo pačiu brangių produkto licencijų. Tokiu atveju NPrinting sprendimas padeda užtikrinti QlikView suformuotų analitinių duomenų automatinę sklaidą neribotam skaičiui vartotojų į skirtingas aplinkas ir formas“, - paaiškina jis.
 
Šv. Valentino dienos proga Blue Solutions pasiekė žinia, jog QlikTech įsigyja įmonę Vizubi ir visus jos sukurtus produktus. Taigi, QlikTech dar sustiprėjo. „Na, QlikTech tiesiog nusižiūrėjo idėją nuo mūsų“, – juokauja A. Brazauskas, - „belieka sulaukti už tai dovanų. O jei rimtai, tai labai puiku, jog mes randame pačius geriausius produktus ir sprendimus, kurie suteikia galimybę mūsų klientams tapti sėkmingais dar iki tol, kol tai atranda kiti. Stengsimės taip elgtis ir toliau, tokiu būdu sukurdami savo klientams konkurencinį pranašumą. Sveikiname visus su šiuo susijungimu. Tai tikrai padarys mūsų pasaulį geresnį, o verslą - sėkmingesnį“.
 
Plačiau apie šiuos sprendimus ir jų teikiamą naudą galima sužinoti čia:
 
 
 
http://www.quickintelligence.co.uk/qlik-acquires-vizubi-nprinting/

 
>> Naujienų sąrašas