Blue Solutions vykdomų eurokonversijos projektų skaičius viršija visus lūkesčius

Artėja 2015 metai ir euro įvedimo diena. Tiek privatus, tiek viešasis sektorius skuba pasirengti naujos valiutos atėjimui bei paruošti naudojamas verslo valdymo sistemas bei duomenis naujam etapui. Blue Solutions įmonėje darbas tiesiog verda – vienu metu vykdomų eurokonversijos projektų skaičius jau pasiekė 35 įmonių ribą. Atsižvelgiant į tai, kad dalis šių įmonių yra įmonių grupės, jungiančios susijusias įmones, drąsiai galime teigti, kad šiuo metu atliekamas sistemų ir duomenų paruošimas euro įvedimui daugiau nei 50 – yje ūkio subjektų. Šiandieną toks skaičius įmonių pasitiki Blue Solutions teikiamų paslaugų kokybe ir gauna profesionalią pagalbą.

Kas lemia galimybę Blue Solutions vykdyti tokį projektų kiekį vienu metu? Įmonės direktorius Algimantas Brazauskas mano, kad pagrindiniai sėkmės kriterijai yra patirtis vykdant eurokonversijos projektus Latvijoje, metodika ir sistemiškumas - įvertinimas, planavimas, įvykdymas, kontrolė - bei sėkmingai paruošti eurokonversijos įrankiai. Visa tai leidžia vykdyti ir užtikrintai įvykdyti visus projektus bei išlikti sėkmingai įgyvendinamų IT projektų lyderiu.

Aptarnavimo skyriaus vadovė Eglė Timčenkienė, atsakinga už didžiosios dalies eurokonversijos projektų koordinavimą, teigia, kad pagrindinė priežastis jaustis ramiai darbinio konvertavimo metu yra ta, jog atliekamas paruošiamasis darbas – bandomasis konvertavimas. Bandomojo konvertavimo metu išaiškinamos duomenų klaidos ir sutvarkoma informacija, išmatuojama, kiek laiko užtrunka konvertavimas. Tai leidžia tiksliai suplanuoti, kada turi ir gali būti daromas darbinis konvertavimas, kad jis būtų greitas, efektyvus ir teisingas. Be bandomojo konvertavimo, darbinis konvertavimas yra tiesiog pernelyg rizikingas, nes gali ne tik sukelti verslo valdymo sistemos darbo sutrikimus, bet ir sugadinti duomenis, – pridūrė Aptarnavimo skyriaus vadovė.

Suprantama, kad pasirengimas naujos valiutos įvedimui sąlygoja ir papildomus kaštus. Norime užtikrinti, kad eurokonversijos projektai – tai tikrai nėra galimybė IT srities įmonėms pasipelnyti. Toli gražu. Taip, tai yra papildomi darbai, tačiau ir papildoma bei didžiulė atsakomybė.

Blue Solutions ir ateinančiais metais išliks artima bei kompetentinga Jūsų patarėja verslo valdymo sistemų vystymo, naujų verslo procesų diegimo, naujų įrankių kūrimo klausimais. Įmonės darbuotojų skaičius jau išaugo iki 45 specialistų ir visi jie pasiruošę atlikti sudėtingus projektus, nešančius naudą Jūsų verslui. 

 


 
>> Naujienų sąrašas