Lietuvos verslo lyderiai renkasi bendradarbiavimą su UAB „Blue solutions“

Labai džiugu pranešti, jog UAB „Senukų prekybos centras“ tolimesniam informacinių sistemų vystymui partneriu pasirinko UAB „Blue solutions“, kuriai patikėta atlikti analizės etapą.

 

„Ilgai teko bendrauti su UAB „Senukų prekybos centras“ specialistais rengiantis šiam projektui, analizuojant poreikius, įmonės savininkams ir aukščiausiems vadovams įrodant Microsoft Dynamics AX tinkamumą. Labai džiugu, jog ilgas ir nelengvas procesas baigėsi sėkme,“ – sako UAB „Blue solutions“ vadovas Algimantas Brazauskas. - Tenka glaudžiai bendradarbiauti su Microsoft atstovais, nes tokios apimties projektas būtų vienas didžiausių Lietuvoje, o gal ir Baltijos šalyse. Mes džiaugiamės, jog UAB „Senukų prekybos centras“ specialistai įvertino mūsų kompetenciją ir patirtį, nesame perdėtai optimistiški, tačiau tai vertiname kaip didžiulį pasitikėjimą ir pripažinimą“.

 

UAB „Blue solutions“ Plėtros direktorius Marius Važgauskas įsitikinęs, jog šis projektas - tai iššūkis, kuris padarys UAB „Blue solutions“ stipresne,suteiks galimybę sutelkti geriausius specialistus dirbti ypač efektyviai. „Turint tokią didelę patirtį, pasiekus praktiškai šimtaprocentinį projektų sėkmės rodiklį, įmonės specialistams reikia naujų iššūkių,“ – sako p. Važgauskas. – Nedaug yra diegėjų, kurie nebijotų imtis tokių didelių projektų, tačiau jau pripratome, jog neretai tenka taisyti kitų diegėjų netobulus sprendimus sudėtinguose projektuose, “ – pridėjo jis.

 

Šiuo metu kartu su Microsoft specialistais įgyvendinamas analizės projektas, kurį pabaigus, jau šių metų gale, turėtų būti apsispręsta dėl tolesnės tąsos. Tiek UAB „Senukų prekybos centras“, tiek ir UAB „Blue solutions“ supranta, jog darbas bus nelengvas, tačiau tikisi pačių geriausių rezultatų ir sėkmingos projekto pabaigos.

 


 
>> Naujienų sąrašas