Blue Solutions pasiruošusi padėti klientams pereiti prie euro

Daugiau nei 60% Microsoft Dynamics AX klientų Lietuvoje yra Blue solutions klientai. Juos visus jaudina euro įvedimo Lietuvoje nuo 2015 metų klausimas.
 
2014.03.27 Vilniuje, viešbutyje Radisson BLU, įvyko Blue solutions organizuotas seminaras, skirtas euro įvedimo ir informacinių sistemų paruošimo iššūkiams aptarti. Į renginį buvo kviečiami ne tik Blue solutions klientai, bet ir kitos įmonės, naudojančios verslo valdymo sistemą MS Dynamics AX savo kasdieninėje veikloje.
 
Renginyje dalyvavo daugiau nei 30 – ies įmonių atstovai, kurie aktyviai domėjosi ir diskutavo šiais klausimais. Didžioji dalis dalyvių pasiliko po renginio ir derino konkrečius klausimus.
 
Blue solutions direktorius Algimantas Brazauskas džiaugiasi aktyviu klientų dalyvavimu: „Labai malonu, jog sulaukėme ne tik savo klientų bet ir kitų MS Dynamics AX naudotojų“ - sako ponas A. Brazauskas – „gal kiek net nustebome sulaukę tokio didelio susidomėjimo, tačiau svarbu, jog dalyviai išsiskirstė daug optimistiškiau nusiteikę nei iki renginio. Ne vienas jų džiaugėsi, jog didelė dalis klausimų tapo aiškūs.“
 
Įvairias duomenų ir naudojamų spausdinių konvertavimo galimybes seminaro metu pristatė Projektų vadovė Eglė Dieninienė, Aptarnavimo skyriaus vadovė Eglė Timčenkienė ir Programuotojų grupės vadovas Egidijus Žaromskis. Šie darbuotojai tiesiogiai dalyvavo sėkminguose euro įvedimo projektuose Latvijoje. Penkiose Blue solutions klientų įmonėse Latvijoje eurokonversija buvo atlikta be jokių trukdžių. Apie tai plačiau galima sužinoti Naujienų skiltyje.
 
„Akivaizdu, jog dažnai klientai nori išgirsti kitų įmonių sėkmės istorijas, kad žinotų ko tikėtis, ko laukti ir tuo dažnai grindžia savo sprendimus“ – teigia Eglė Dieninienė – „klientams buvo labai naudinga išgirsti apie galimus pavojus pasirenkant vieną ar kitą valiutos migracijos būdą. Džiaugiamės, jog galėjome pasidalinti įvairiomis patirtimi paremtomis įžvalgomis“.
 
Seminaro metu diskusijose dalyvavo ne vienas klientas, klausimų buvo daug. Verslo visuomenė nekantriai laukia Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymo priėmimo ir jo išaiškinimų.
 
„Įmonės yra skirtingos, skirtingi verslai, veiklos ir euro įvedimas joms yra nemažas iššūkis. Tačiau Blue solutions patirtis leidžia užtikrinti, kad tinkamai planuojant ir žinant žingsnius, kuriuos reikia atlikti, eurokonversija nėra problema. Tai tik uždavinys, projektas kaip ir visi kiti“ – sako įmonės direktorius. „Atkreipkite, prašau, visi dėmesį į tai, kad šiai operacijai reikia pasiruošti, ją susiplanuoti, nes neretai yra naudojamasi ne viena sistema. Dažnai jos susijusios tarpusavyje, todėl išankstinis eurokonversijos projekto planavimas yra būtinas. Mes vieni, o jūsų daug - padėkite mums padėti Jums.“
 
Klientai, turintys patirties pereinant prie euro Latvijoje ir bandę tai padaryti savo jėgomis, renginio metu visus kolegas ragino nepasikliauti tik savo jėgomis. Nei vienas iš jų antrą kartą to daryti savo jėgomis nenorėtų ir rekomenduoja patikėti šį darbą profesionalams. 
 

„Esame pasiruošę padėti visiems savo ir kitų MS Dynamics AX tiekėjų klientams įveikti šį iššūkį“ – teigia A. Brazauskas. "Taip pat siūlome savo paslaugas ir kitiems partneriams, kurie neturi patirties atliekant eurokonversiją, mes mielai padėsime. Laukiame Jūsų skambučių, laiškų, ypač iš tų, kurie nedalyvavo renginyje – neatidėkime paskutinei įmanomai datai svarbių sprendimų, geriau jau ruoškimės dabar, iš anksto.“

 


 
>> Naujienų sąrašas