Susisiekite su mumis

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Įmonė / Įstaiga

Žinutė*

* užpildyti būtina.

Kas yra QlikView?

 

QlikView yra lanksčiausia verslo analitikos platforma, duomenis paverčianti žiniomis. Daugiau nei 24 000 organizacijų visame pasaulyje, naudodamosi QlikView paprastumu, suteikia savo vartotojams galimybę lengvai įtvirtinti, ieškoti ir vizualiai analizuoti visus įmonės duomenis, siekiant atrasti precedento neturinčias verslo įžvalgas, leidžiančias priimti sprendimus tiksliai ir operatyviai.

Efektyvus sprendimų priėmimas priklauso nuo to, kaip lengvai galima pasiekti reikiamą informaciją ir ją palyginti.

Dėl ypač interaktyvaus interfeiso Jūs užtruksite tik keletą valandų mokydamiesi dirbti su programa, automatinės QlikView asociacijos suteiks begalines galimybes kurti tikslingas užklausas nenaudojant kruopščiai apibrėžtų struktūrų bei hierarchijų, kas yra neišvengiama naudojant kitus duomenų analizės įrankius. QlikView siūlo neribotą duomenų analizę, padedančią vartotojams sutaupyti laiko bei priimti tikslesnius sprendimus.

Skaidrios, paprastos ir tikslingos vartotojų sąsajos padeda analizę, įžvalgas ir sukauptos informacijos saugyklų vertę perkelti į naują lygį. 

    

Asociatyvinė analizė

QlikView leidžia vartotojams gauti netikėtų verslo įžvalgų, suprasti, kurie duomenys yra susiję ir kurie nesusiję. Vartotojai gali atlikti tiesiogines ir netiesiogines paieškas tiek globaliai, tiek ir  atskirų duomenų laukų lygyje. Pasirinkus norimą filtruoti informaciją, kita informacija tuoj pat atsinaujina, tačiau informacija, neapimta filtru, neatmetama, o paliekama išskirta kita spalva, kad Jūs galėtumėte surasti sąsajas tarp peržiūrimos ir nepasirinktos peržiūrėti informacijos bei formuoti su tuo susijusias įžvalgas. Dėl to QlikView priskiriama prie kitos kartos analitikos įrankių, vadinamų Business Discovery.

Paremta In-Memory technologija
Variklis, kuris atlieka asociatyvią paiešką, yra QlikView naujos kartos in-Memory architektūra. Ši architektūra virtualiai pašalina problemas ir nelankstumą, būdingus naudojant tradicinius, lėtus, diskais ir užklausomis paremtus verslo analitikos įrankius, pateikiančius tik truputį daugiau nei statinius bei iš anksto parengtus duomenis, dažniausiai ruošiamus tik periodiškai, vadinasi -  pavėluotai. Naudojant QlikView, visi Jūsų duomenys su visais įmanomais ryšiais tarp jų yra įkelti į atmintį ir akimirksniu gali būti naudojami asociatyvinei paieškai, realaus laiko analizei.
 
Greitai įdiegiama, didinanti IT efektyvumą
QlikView išsiskiria iš tradicinio verslo analitikos pasaulio, kur verslo dalyviai vartotojai ir kūrėjai praleidžia mėnesius šių reikalavimų verslo analitikai dokumentavimui ir vizualizacijų programavimui, rodiklių lentelių (dashboards), analizės formų bei ataskaitų kūrimui, neretai naudodami skirtingus produktus kiekvienam rezultatui gauti. Duomenų perkėlimas į Qlikview trunka tik kelias minutes todėl, kad duomenys neprivalo būti apibendrinti arba patalpinti į tarpinius duomenų formatus, tokius kaip duomenų saugyklos ar infokubai (nors QlikView gali panaudoti duomenis ir iš šių struktūrų).
 
QlikView pilnai integruoja tiek pagrindinių analitinių skaičiavimų (back-end) formavimą, tiek ir vartotojų (front-end) interfeisą. Naudodami šį išbaigtą, pilną verslo analitikos (BI) sprendimą, programuotojai darbui atlikti naudoja vieną įrankį, platformą tiek skaičiavimų, tiek ir rodiklių lentelių (dashboards), analizės formų ir ataskaitų kūrimui. Galiausiai, patogi QlikView programa suteikia galingą asociatyvią paiešką ir duomenų atvaizdavimo galimybes, kurios leidžia verslo dalyviams peržiūrėti jiems priskirtus duomenis norimoje formoje ir keisti tas formas realiu laiku.
 
Vizualūs QlikView įrankiai leidžia sukurti sudėtingus duomenų modelius per 1-15 darbo dienų (priklausomai nuo duomenų šaltinio ir analitinės aplikacijos sudėtingumo), paskirstyti modelius vartotojams ir išmokyti Jūsų administratorius ar analitikus daryti tą patį. Dažnai viena QlikView aplikacija pakeičia šimtus ataskaitų ir infokubų, naudojamų joms kurti, tuo sumažindama kaštus IT palaikymui ir, ypač, vėlavimą informacijos, reikalingos sprendimų priėmimui.
 
Nepriklauso nuo duomenų šaltinių ir atvaizdavimo aplinkos
Qlikview leidžia Jums verslo analitikai ir įžvalgoms panaudoti duomenis nepriklausomai nuo duomenų šaltinių, pradedant skirtingų ERP sistemų duomenimis CRM sistemose, duomenimis infokubuose, duomenų sandėliuose, baigiant duomenimis MS Excel ar panašių programų duomenų lentelėse. Jūsų analitikos sistema tampa visa apimančia įmonės rodiklių ir pokyčių valdymo sistema, naudojančia bet kokius duomenų šaltinius, net informaciją, patalpintą internetiniuose puslapiuose.
 
Tokias pat galimybes QlikView suteikia atvaizdavimui, analitikos aplikacijos pasiekiamos tiek stacionariuose, nešiojamuose kompiuteriuose, tiek planšetiniuose kompiuteriuose ar mobiliuose telefonuose, ar tai būtų IBM PC, Apple ar kitokios operacinės platformos. Naudodami analitikos aplikacijas, sukurtas naudojant QlikView, Jūs informaciją turėsite visuomet ir galėsite priimti sprendimus visuomet, nepriklausomai kur esate.
 
Kodėl verta rinktis Qlikview?
 
QlikView yra tobulas (par exellence) verslo analitikos įrankis. Ši programinė įranga ne tik skanuoja Jūsų informacijos paviršių, stengdamasi rasti galbūt reikšmingą informaciją. Priešingai, QlikView išsamiai ištiria Jūsų informaciją prieš pateikdama tiksliausią priežastingumo paaiškinimą. Rezultatas - pardavimų produktyvumo didėjimas ir rinkodaros pajamų susigrąžinimas.
 
Galvodami, ar Jums reikalinga analitikos sistema, turite galvoti ne kiek tai Jums kainuos, tačiau kiek Jūs prarandate, jei jos neturite.