Susisiekite su mumis

Vardas*

El. paštas*

Telefonas

Įmonė / Įstaiga

Žinutė*

* užpildyti būtina.

 
Microsoft Dynamics AX 2012 suteikia žmonėms galimybę numatyti ir priimti pokyčius, padedančius verslui klestėti. Viena sistema, viena patirtis - visi Jūsų verslo procesai.

 

 
Galingas
Tai tvirtas pagrindas, tikslingai organizuotoms įmonėms, veikiančioms penkiose srityse - gamybos, distribucijos, mažmeninės prekybos, paslaugų bei viešojo sektoriaus - kartu su visapusišku, pagrindiniu ERP funkcionalumu, skirtu finansų, žmogiškųjų išteklių bei procesų valdymui. Viskas sujungta į vieną, visaapimantį sprendimą, tokiu būdu suteikiant klientams galimybę greitai pajusti globalią naudą.
 
Lankstus
Lankstumas pasiekiamas dėka į visumą apjungtų iš pirmo žvilgsnio paprastų modelių, kurie tarnauja kaip verslo procesų biblioteka, vaizduojanti realią įmonės procesų padėtį ir sąsajas. Tai suteikia klientams galimybę lengvai pertvarkyti savo organizacijos struktūrą ir procesus, kad jie atitiktų kintančius verslo poreikius.
 
Paprastas
Paprastumas pasiekiamas dėka lengvai naudojamų funkcionalumų, suteikiančių galimybę greitai pasiekti informaciją, tiesiogiai susijusios su darbu, kurį reikia atlikti. Tokiu būdu ne tik kad Jums nereikia ieškoti sistemoje reikiamos vietos, kurioje turite atlikti operacijas, bet sistema pati Jus veda ir nurodo reikiamas operacijos vietas ar Jūsų reakcijos taškus. Pažįstama Microsoft Office vartotojo sąsaja pagreitina šio sprendimo įsisavinimą, adaptavimą, pritaikymą, sustiprinti verslo analitikos (BI) pajėgumai padeda klientams atrasti naujų įžvalgų, leidžiančių greičiau priimti kompetentingus sprendimus.
 
Microsoft Dynamics AX yra progresyviausias ERP sprendimas, kurio bendroji (t.y. įsigijimo, atnaujinimų, administravimo ir t.t.) kaina yra viena žemiausių šiandienos rinkoje. Tai į tikslą nukreiptas ERP sprendimas, tinkamas gamybai bei distribucijai, turintis tokį nestandartinį funkcionalumą, kaip daugiadimensinis atsargų valdymas (multi-item dimensions, multi storage dimensions) bei galimybė dirbti įvairiomis valiutomis ir pasirinkti įvairias kalbas.
 
Microsoft Dynamics AX – tai lankstus ir sparčiai vystomas ERP sprendimas, padėsiantis Jūsų verslui pereiti į aukštesnį lygį ir suteiksiantis konkurencinį pranašumą, reikalingą tampant savo srities lyderiu.
 
Kodėl verta rinktis Microsoft Dynamics AX?
  • Microsoft Dynamics AX pagrindiniai privalumai atsiskleidžia gamyboje ir distribucijoje. Daugiau kaip 60% Microsoft Dynamics AX vartotojų yra iš šių sričių.
  • Microsoft Dynamics AX suteikia Jums galimybę visoje įmonėje realiu laiku, skirtingose vietose ir net skirtingose šalyse dalintis ir gauti reikiamą informaciją. Microsoft Dynamics AX yra universali, visus jūsų veiklos procesus, ir net visas grupės įmones ir jų procesus apimanti ERP sistema, pritaikyta Jūsų verslui.
  • Microsoft Dynamics AX yra visiškai integruota pradedant Jūsų naudojamomis Microsoft programomis, baigiant vartotojų naudojamais verslo valdymo ar analitikos sprendimais.
  • Microsoft Dynamics AX yra gerai žinoma Microsoft programinė įranga, automatizuojanti ir supaprastinanti verslo procesus bei susiejanti Jus su klientais, verslo partneriais ir filialais šalyje ar visame pasaulyje, tokiu būdu padedant Jums sėkmingai vystyti verslą.
  • Microsoft Dynamics AX sistemoje yra pilnai integruota finansų dalis, tokiu būdu panaikinama būtinybė pakartotinai įvesti duomenis kitose verslo sistemose. Microsoft Dynamics AX suteikia daugiau įžvalgų, susijusių su Jūsų finansais, bei sustiprina Jūsų gebėjimus operatyviai priimti teisingus sprendimus.
  • Microsoft Dynamics AX yra į tikslą orientuotas ERP sprendimas, kurio bendroji (t.y. įsigijimo, atnaujinimų, administravimo ir t.t.) kaina yra viena žemiausių rinkoje.
  • Microsoft Dynamics AX, turinti daugiadimensinį atsargų valdymo (multi-item dimensions capability, multi storage capability) funkcionalumą, palaikoma įvairiomis kalbomis bei sukurta atviro kodo principu yra puikiai pritaikoma gamybos, distribucijos, paslaugų bei kitose veiklos srityse.