BLUEs produktai keliasi į naujausią MS Dynamics AX 2012 versiją

 
Prieš du mėnesius vienoje Lietuvos įmonėje sėkmingai startavo naujausia MS Dynamics AX 2012 versija. Tai vienas iš didžiausių MS Dynamics AX diegimo projektų, apskritai atliktų Lietuvoje. Kol kas šios įmonės pavadinimas neskelbiamas, tačiau jo atskleidimo ilgai laukti neteks.
 
Kartu su naujosios MS Dynamics AX versijos diegimais, į naująją versiją keliasi ir Blue Solutions sukurti BLUEs HR, BLUEs HRTime, BLUEs Wages produktai.
Išskirtinė naujiena, jog Lietuvoje jau yra Personalo, Darbo laiko ir Darbo užmokesčio moduliai, skirti naujausiai MS Dynamics AX 2012 versijai.
 
„Klientui buvo ypač svarbu tai, jog Personalo ir Darbo užmokesčio modulis yra glaudžiai integruotas su visomis kitomis AX funkcijomis“- sako sėkmingai šį projektą įvykdžiusi Klientų vadovė Dovilė Dilienė - „viskas integruota, duomenys įvedami vienoje vietoje, vieną kartą ir nelieka jokių klaidų. Taip pat lengvai sistema paskaičiuoja kliento darbuotojų išdirbius ir juos įvertina skaičiuojant darbo užmokestį ar priedus už darbo rezultatus. Viena sistema, vientisa sistema eliminuoja klaidas, didina operatyvumą ir neleidžia suklysti.“
 
„Visi BLUEs personalo ir darbo užmokesčio moduliai žavi klientus, nes šie moduliai yra labai lankstūs, nesunkiai nustatomi, kad veiktų teisingai, reikalauja mažai konsultantų įsikišimo, nes visi modulių spausdiniai, dokumentai yra iškelti į MS Word, kur klientas gali pasikeisti tekstus savarankiškai. Šiuo metu kuriama analitikos aplikacija naudojant QlikView programinę įrangą, skirtą verslo duomenų analitikos sistemų kūrimui. Klientai galės operatyviai ieškoti darbuotojų informacijos, ją atrinki per kelias sekundes ir analizuoti“ – teigia Produktų vadovė Aušra Važgauskienė.
 
„Dabar jau drąsiai galime teigti, jog pirmi Lietuvoje turime šiuos modulius naujoje AX 2012 versijoje ir galime tai pasiūlyti klientams. Tai labai svarbu tiems, kurie vertina vieningos sistemos privalumus. Jaučiame, jog rinka atsigauna, nemažai klientų planuoja atnaujinti turimą MS Dynamics AX versiją ir įsidiegti Personalo, Darbo laiko ir Darbo užmokesčio modulius jau naujoje MS Dynamics AX sistemos versijoje. Mes suspėjome laiku“ – sako įmonės vadovas Algimantas Brazauskas. „Moduliai ištestuoti, įdiegti ir veikia tinkamai. Mūsų modulį kaip platformą jau pasirinko tokie klientai kaip Kauno grūdų grupė, UAB Eoltas, AB Kauno tiltai, AB Aukštaitijos vandenys, AB Kauno energija ir kiti. Neapsiribojame vien tik Lietuvos rinka. Modulis yra pritaikytas ir Latvijai. Artėjant eurokonversijai, Blue Solutions garantuoja savo klientams kokybišką duomenų konversiją ir šių modulių duomenyse. Įmonės, kurios naudoja neintegruotas darbo užmokesčio skaičiavimo sistemas, turės sunkumų dėl eurokonversijos, nes ją atlikti turės du skirtingi tiekėjai, tai padidins ir kaštus, ir klaidų tikimybę. Pats laikas tokioms įmonėms jau dabar apie tai pagalvoti ir pasiryžti vientisos sistemos sprendimams“ – priduria ponas Brazauskas.
 
Įkandin Personalo, Darbo laiko ir Darbo užmokesčio modulių, į naująją MS Dynamics AX 2012 versiją jau keliauja ir kiti BLUEs produktai: BLUEs Fleet Management – Transporto ūkio valdymas; BLUEs Purchase Management – Pirkimų kontrolės sistema ir kt.

 
>> Naujienų sąrašas