Algimantas Brazauskas
Direktorius

“Žmogus brandus tada, kai nori kitiems duoti, o ne sau imti.
Reikia pasižiūrėti į save pro šią rakto skylutę.”

Gazelė 2017

Nauja partnerystė suteiks galimybę klientams plačiau naudotis QlikView

Blue solutions toliau plečia savo kompetenciją ir veiklą Verslo analitikos srityje. Po neseniai sukurtos Analitikos grupės ir įgytos partnerystės su distributoriumi DayQ dėl BI sistemos QlikView platinimo, siekiant klientus sudominti Verslo analitika, kaip efektyvia įmonių valdymo priemone, nutarė toliau ieškoti kaip dar labiau priartinti įrankių galimybes prie klientų informacijos analizės ir analitikos sklaidos poreikių.

 
Direktorius Algimantas Brazauskas:
Plečiant klientui teikiamų paslaugų ir produktų ratą, prieš keletą dienų sudarėme partnerystės sutartį su Italijos įmone VIZUBI. Šis sprendimas išplėsti partnerių ratą labai logiškas žingsnis, nes užtikrina platesnį mūsų diegiamų Verslo analitikos sprendimų panaudojimą. Naujojo partnerio gaminamas produktas NPrinting glaudžiai papildo QlikView galimybes, nes užtikrina analitinių ataskaitų sklaidą įvairiais failų formatais, įvairiems adresatams.
 
Pats produkto gamintojas apibūdina savo produktą, trumpai nusakydamas visus privalumus - Nprinting programinė įranga leidžia QlikView naudotojams paprastai ir lengvai platinti ataskaitas ar analizės formas MS Office ir HTML formatais vartotojams įvairiais sklaidos kanalais. Daugiau nei 400 įmonių, kai kurios iš jų randasi sąraše Fortune 500, naudoja Nprinting, kad atlikti analitikos sklaidą tūkstančiams vartotojų esančių visame pasaulyje. 
 
Analitikos grupės vadovė Gita Bersėnaitė:
Tai puikus įrankis, leidžiantis išplėsti QlikView naudotojų skaičių nedidelėmis sąnaudomis. Platus analitikos įrankių diegimas arba plėtra įmonėse dažniausiai nevyksta dėl dviejų priežasčių – dėl pernelyg sudėtingo įrankio naudojimo ir pernelyg didelių jo galimybių, kurios dažnai nereikalingos didelei daliai informacijos naudotojų. Didžiosios dalies įmonės informacijos naudotojų poreikiai susiję su tam tikra operatyvia ir fiksuota informacija, kuri jiems reikalinga kasdieniniame darbe priimant sprendimus. Informaciją jie privalo gauti tada, kada ji reikalinga ir tokią, kokia reikalinga, kartu užtikrinant vieningą informacijos interpretavimą. Naudojant NPrinting įrankį, įmonėje užtikrinamas pilnas informacijos prieinamumas pagal principą – vartotojai gauna ataskaitas reikiamoje formoje, su reikiamomis savybėmis (filtrais, pjūviais ir t.t.), reikiamu laiku ir tik jiems reikalingus duomenis – sutaupomas milžiniškas laikas, kuris būtų sugaištamas atsirenkant reikiamą informaciją, žymiai pagreitėja sprendimų priėmimas. Užtikrinamas sklandesnis valdymo procesas.
 
Kitas labai svarbus aspektas yra tai, kad atsiranda patogi galimybė informacijos sklaidai už įmonės ribų – aktualios informacijos, žinialaiškių automatinis siuntimas klientams, partneriams ar pan. gali automatizuoti ir ženkliai palengvinti, bei atpiginti informacijos sklaidos procesus.
 
Pardavimų ir plėtros direktorius Marius Važgauskas:
Blue solutions toliau orientuoja savo kompetenciją įmonių valdymo efektyvumo didinimo krytimi. Verslo analitikos ciklo užtikrinimas viena svarbiausių įmonės veiklos ir sprendimų priėmimo rodiklių. Naudojant naująjį produktą, įmonėje analitikai dirbs darbą, kurį jie turi dirbti, o vartotojai gaus informaciją, kurią jie turi naudoti. Valdymo aparato optimizavimas, reikiamos informacijos pateikimas, greitas jos apdorojimas – tai įmonių žingsnis sprendimų priėmimo efektyvumo didinimo link – labai didelis ir svarbus žingsnis. Ženkime jį kartu. 
 

 
>> Naujienų sąrašas