BLUE Solutions sėkmingai atliko euro konversijos užduotis savo klientams Latvijoje

Latvijoje, kaip ir prieš keletą metų Estijoje, praėjusių metų pabaigoje klientai nerimavo dėl jų laukiančio iššūkio – Microsoft Dynamics AX sistemų ir jose esančių duomenų konversijos šaliai pereinant prie naujos valiutos – euro.

 

Džiaugiamės informuodami, jog BLUE Solutions specialistai sėkmingai atliko euro konversiją visiems savo klientams Latvijoje. „Šiandien galime drąsiai pasakyti, kad laiku ėmėmės visų reikalingų veiksmų, teisingai įvertinome galimas rizikas ir atlikome visus su euro konversija susijusius darbus visiems savo klientams Latvijoje, tarp kurių yra lietuviško, vakarietiško ir vietinio kapitalo įmonės. Tai neabejotinai puikus pasirengimas galimai euro konversijai Lietuvoje“ – teigia BLUE Solutions direktorius Algimantas Brazauskas.

 

Keičiantis valiutai klientai Latvijoje susidūrė su nemažais iššūkiais ir situaciją vertino kaip neapibrėžtą. Siekdami pagelbėti, BLUE Solutions specialistai kiekvienam klientui paruošė individualų konversijos planą, atliko duomenų konversiją, suteikė galimybę sulyginti buvusius ir naujus duomenis, paruošė visus reikalingus Microsoft Dynamics AX sistemos patobulinimus ir suprogramavo reikalingas spausdinimo formas. Visi darbai buvo atlikti pagal planą.

 

Didelis privalumas, kad euro konversijos operacijos gali būti atliekamos netrukdant kasdieninių Microsoft Dynamics AX sistema atliekamų darbų. „Pasirinkta procedūra leidžia klientams ne tik dirbti naudojant naująją valiutą, tačiau ir visiškai atsekti buvusias operacijas, matyti visus istorinius duomenis“ - teigia sėkmingai visus euro konversijos projektus atlikusio Aptarnavimo skyriaus vadovė Eglė Timčenkienė.

 

BLUE Solutions skatina bendradarbiauti sprendžiant su valiutos pasikeitimu susijusį iššūkį ne tik esamus BLUE Solutions klientus, bet ir visus tuos, kurie naudojasi Microsoft Dynamics AX sistema, tačiau neturi galimybės gauti patirtimi pagrįstų, kvalifikuotų paslaugų iš savo tiekėjo.

 

Kiekviename iššūkyje, darbe, kurio iki tol neteko atlikti, glūdi pavojai, nenumatyti atvejai, kurie galiausiai tampa kliento problemomis. BLUE Solutions specialistai yra pasiruošę atlikti euro konversijos užduotis be jokių trukdžių, sklandžiai ir laiku. BLUE Solutions klientai dėl šios užduoties gali būti ramūs, viskas yra išbandyta praktiškai, parengtos procedūros, darbai atliekami sklandžiai, pagal aiškų planą ir tampriai bendradarbiaujant su kliento apskaitos ir valdymo skyrių atstovais.

 

Be to, įmonėms, turinčioms verslo valdymo sistemas, kurios nėra pritaikytos skirtingų valiutų naudojimui, šiuo metu yra puiki proga užuot mokėjus už sistemų pakeitimo, pertvarkymo darbus, tiesiog pakeisti turimą verslo valdymo sistemą į pažangesnę, tuo pačiu suteikiant verslo valdymui naujas plėtros galimybes“ – siūlo BLUE Solutions įmonės vadovas.

 

BLUE Solutions savo darbotvarkę planuoja taip, kad užsakomi darbai visiems klientams būtų atlikti laiku. Norime nuraminti, jog euro konversija nėra sudėtingas uždavinys, kai žinai ką ir kaip daryti. Raginame planuoti savo veiklą ir neatidėti būtinų sprendimų ir darbų paskutinei dienai. BLUE Solutions yra pasirengusi Jums padėti, belieka tik sulaukti žinios – „Lietuva pereina prie euro“. 


 
>> Naujienų sąrašas