Blue Solutions diegs verslo analitikos sprendimus QlikView platformoje

  

Siekdami patenkinti augančius savo klientų poreikius, analizuojant bei panaudojant didelius ERP sistemose sukauptus  operatyvinės informacijos kiekius, analitikos sprendimams pasirinkome naujos kartos verslo analitikos platformą QlikView, teigia UAB “Blue solutions”, vieno iš didžiausių Baltijos šalyse Microsoft Dynamics partnerio direktorius Algimantas Brazauskas. Sukauptos informacijos panaudojimas sprendimų priėmimui, strategijos valdymui ar konkurencingumo didinimui reikalauja vis lankstesnių analitikos įrankių, galinčių greitai ir lanksčiai prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų bei sudaryti sąlygas naujoms įžvalgoms. Ilgą laiką dalyvaujame rinkoje spręsdami savo klientų, eilės didžiausių ir pažangiausių Lietuvos ir kaimyninių šalių įmonių, įmonių grupių verslo valdymo problemas ir pastebėjome, jog įmonės jau atviriau žiūri į lanksčią ir operatyvią duomenų analizę. Artinasi ta diena, kai be verslo įžvalgų nebebus galimybių išlikti konkurencingu. Norint būti aktyviu rinkos dalyviu įmonių atsakingi specialistai turi dažnai keliauti, tačiau, tuo pat metu ir gauti operatyvią informaciją apie veiklos rodiklius, priimti operatyvius sprendimus. Dabar jau nėra laiko laukti, kol analitikai įvertins ERP sistemose sukauptus duomenis ir pasiūlys vieną ar kitą sprendimą.  Brangūs ir ilgi diegimai vargina įmones, o įdiegti sprendimai dažnai tampa nebeaktualūs dėl pasikeitusių verslo sąlygų. Todėl manome, kad nebrangi ir lengvai adaptuojama bei vartotojo valdoma verslo analitikos „Business Discovery“ platforma Qlikview yra būtent tai, ko reikia ne tik didelėms verslo įmonėms, bet ir mažesnėms įmonėms. Investicijos į tokių sistemų naudojimą nėra didelės, bet atneša didelę ir greitą naudą. 
 
Pasirenkant QlikView lemiamos reikšmės turėjo produkto inovatyvumas, geras vardas pasaulyje, investicijų į naujas versijas kiekis ir atvira naudotojų bendruomenė. Didelės įmonės verslo valdymui dažnai naudoja įvairias sistemas, dažnai specializuotas ERP, CRM, HRM, SCM, WHM, skirtas įvairiems verslo procesams valdyti. Puiki QlikView savybė yra tai, kad ją naudojant gana lengva analitikos reikmėms sutelkti duomenis iš skirtingų sistemų, atskirų platformų, pradedant sudėtingomis sistemomis, baigiant visiems įprastu MS Excel,. Mūsų įmonės darbuotojų ilgametė ir įvairialypė patirtis skirtingose verslo šakose leido sukurti analitikos grupę, kuri jau artimiausiu metu pateiks eilę patrauklių pasiūlymų esamiems ir naujiems klientams, paskatins juos tapti pažangesniais ir konkurencingais vystant savo verslą, - atskleidžia artimiausius UAB Blue solutions planus  Valdybos Pirmininkas Evaldas Kulbokas -  Tikimės, jog naujas produktas ir pritaikytos žinios išplės rinką ir pakylės mūsų klientus į naują kokybę.   
 
Džiaugiamės nauju partneriu, besivadovaujančiu tomis pačiomis vertybėmis kaip ir mes, sako Harri Hakamies, QlikTech vadovas Baltijos šalims - Ypač vertiname gerą Blue Solutions reputaciją regione, patirtį bei viziją, kaip padėti klientų organizacijoms išlikti ateityje, naudojant modernius duomenų analizės įrankius.
 
Blue Solutions pažįstame, kaip profesionalią komandą, turinčią didelę kompleksinių verslo valdymo sistemų diegimo patirtį, o gilus klientų verslo procesų pažinimas yra esminis sėkmės faktorius, diegiant verslo analizės sprendimus, sako UAB “Day Q” plėtros vadovas Saulius Kriukelis – todėl esame tikri, jog ši partnerystė sudaro stiprias prielaidas Lietuvos įmonėms pradėti naudotis verslo analitikos kuriama verte “čia ir dabar”. “Visapusiškas duomenų vertės suvokimas mūsų regione sparčiai bręsta, tad artimiausiais metais konkurencinė aplinka įgis naujas formas, kuriose lemiamą vaidmenį vaidins įmonių analitinė kultūra, darbuotojų sugebėjimas interpretuoti duomenis ir priimti faktais pagrįstus kasdieninius sprendimus. Esame tikri, jog partnerystė su Blue Solutions padės geriau patenkinti augančius kompanijų poreikius ir lūkesčius didinti konkurencingumą, atskleidžiant tikrąją sukauptų duomenų vertę.”
  
QlikTech (NASDAQ: QLIK) yra QlikView Business Discovery, – naujos kartos, intuityviai naudojamos ir lengvai diegiamos verslo analitikos (Business Intelligence, BI) programinės įrangos gamintojas. QlikView Business Discovery platforma vartotojams suteikia intuityvios verslo duomenų analizės galimybes, leidžia be iš anksto apibrėžtų užklausų lengvai ir neribotai analizuoti veiklos duomenis. Qliktech būstinė įsikūrusi Radnor, Pensilvanijoje, o tarptautiniai padaliniai aptarnauja apie 22000 vartotojų daugiau nei 100 šalių.
 
UAB Blue Solutions yra vienas didžiausių Microsoft Dynamics partnerių Baltijos šalyse, diegiantis įvairius Dynamics sprendimus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje. Įmonės klientų sąraše yra eilė didžiausių ir pažangiausių klientų, verslo lyderių.  Projektų portfelyje yra gausybė unikalių projektų, kurių visi yra sėkmingai pabaigti arba vykdomi.
 
UAB Day Q veikia kaip QlikView Master Reseller partneris ir kompetencijos centras, koordinuojantis QlikView partnerių veiklą Lietuvoje.

 
>> Naujienų sąrašas