“Blue solutions” atvėrė svetainę rusų ir latvių kalbomis

  

 
Vasaros pabaigoje dažnas ūkininkas jau gali džiaugtis savo darbo vaisiais. Atidesnis lankytojas, po atostogų apsilankęs mūsų svetainėje, turėjo pastebėti jog „prabilome“ rusų ir latvių kalbomis. „Dauguma mūsų sukurtų sprendimų turėtų būti įdomūs kaimyninių šalių įmonėms.  Ypač tai liečia vertikalius sprendimus specializuotoms bendrovėms“, - aiškina  „Blue solutions“ direktorius Algimantas Brazauskas.  Sprendimas kurti svetainę latvių kalba subrendo seniai – „mes jau kurį laiką dirbame šioje rinkoje, turime partnerių ir vis labiau įsitvirtiname Latvijoje. Tuo tarpu su Rusija, o tiksliau, su rusakalbėmis rinkomis sietinos verslo plėtros perspektyvos“.
 
Kita vertus, rusų kalba platesniame Rytų Europos regione bei Centrinėje Azijoje vyksta intensyvūs informacijos mainai, tad rusiška interneto svetainė suteikia galimybę „Blue solutions“ kalbėti labai plačiai auditorijai.
Pristatydami atnaujintą svetainę  savo klientams ir partneriams,  suteikiame galimybę visiems bendrauti gimtąją kalba  Latvijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ar Baltarusijoje  ir taip ženkliai plačiau ir tiksliau pasidalinti žiniomis, informacija su savo užsienio kolegomis.
 

 
>> Naujienų sąrašas