BLUE SOLUTIONS – Microsoft DYNAMICS metų partneris 2011

Blue solutions vėl geriausi! 2011 m spalio 4 d vykusioje metinėje MICROSOFT konferencijoje Blue solutions pripažinti geriausiu MS Dynamics Lietuvos metų partneriu.

Šį pripažinimą lėmė tai, jog per pastaruosius metus mūsų pardavimai išaugo 165 procentais, sukaupėme visas MS reikalaujamas kompetencijas, pasiūlėme naujų idėjų ir tapome MS President Club nariais. “Kompanija – tai žmonės”,- sako sako BLUE SOLUTIONS valdybos pirmininkas Evaldas Kulbokas. “ Taip, mūsų  įmonė nauja, tačiau komanda –ilgametę patirtį turintys IT srities profesionalai.  Mes neįprasti rinkos naujokai: žinome ką ir kaip reikia dirbti”, - juokauja verslininkas. 

"Blue solutions" direktorius Algimantas Brazauskas pabrėžia, jog įmonės veikloje pasiteisino diferencijuoto marketingo strategija. “Neįmanoma būti viskuo visiems. Nuo pat veiklos pradžios nusprendėme siūlyti paslaugas tik tiems verslo segmentams, kuriuose turime didžiausią kompetenciją ir galime pateikti klientams aukščiausio lygio žinias ir patirtį, būtent: gamybos įmonėms, žemės ūkio produktų perdirbėjams, specialiosios ir inžinerinės statybos bendrovėms,  paslaugų kompanijoms  bei įmonių grupėms . . Be to, šiandien, kai rinkoje tvyro nuosmukio nuojautos, įmonėms reikia ne  IT sistemų, o kompetencijos, įgalininančios taip optimizuoti veiklos procesus, jog jie taptų stipriu ir sunkiai imituojamu konkurenciniu pranašumu”.

UAB "Blue solutions" Direktorius Algimantas Brazauskas

 

Norime padėkoti  visiems savo klientams: be Jūsų sėkmės nebūtų  ir mūsų verslo. Tikimės, jog ir ateityje nenusivilsite BLUE SOLUTIONS. Didelis AČIŪ ir partneriams: juk vienas lauke – ne karys.  Be Jūsų kompetencijos ir visada savalaikės pagalbos tikrai neišsiverstumėme. Dėkojame ir Konkurentams: ačiū, kad esate ir neleidžiate mums užmigti. Tik gerais darbais kuriame geresnę rinką. Visiems.

Visi Blue solutions darbuotojai

 

 

 

 

Nuorodos

 

http://www.bns.lt/topic/941/news/38973398/

http://itfan.lt/2011/10/04/it-imoniu-skaiciaus-ir-ju-eksporto-augima-skatins-debesu-technologijos/


 
>> Naujienų sąrašas