Mes tapome ADEACA partneriais

Šių metų kovo mėnesį įgijome dar vieną labai patyrusį partnerį. Tai labai inovatyvi įmonė Adeaca (Atlanta, US), turinti didelę patirtį dirbdama su Microsoft Dynamics AX. Įmonės vedantys specialistai ir vadovai yra anksčiau dirbę kuriant ir vystant AX (tuomet dar Damgaard Axapta) šio produkto gyvavimo pradžioje Danijos bendrovėje Damgaard A/S. Adeaca turi ofisus Atlantoje (US), Džakartoje (Indonezija), Kopenhagoje (Danija).

Įmonės specializacija – produktas skirtas projektų valdymui Microsoft Dynamics AX aplinkoje. Pasaulyje vis labiau plintant projektų valdymo disciplinoms ir verslo organizavimui projektiniu pagrindu, Advanced projects TM for AX jau tapo vienu iš naujausių idėjų kuriant integralią apskaitos ir verslo valdymo aplinką.

Kaip drąsiai teigia produkto gamintojai, jis pilnai pakeičia MS Project Server ir suteikia dar platesnes valdymo galimybes išnaudojant integralumą su ERP sistema. Nepaisant to, AP turi visas galimybes importuoti ar eksportuoti duomenis iš ir į MS Project lengvesniam bendravimui su įmonėmis, kurios jį naudoja.

Advanced projects fo AX  ir jame sukaupta patirtis bei geroji praktika. Gamintojas kuria keletą versijų skirtų projektinės gamybos ir inžinerijos, civilinės inžinerijos ir statybų, bei projektinėms organizacijoms teikiančioms bet kokias paslaugas. Tai tinka praktiškai visose pramonės šakose kurios naudoja ar nori naudoti sąvokas biudžetas, laiko grafikas ir konkretus unikalus tikslas, kurį reikia pasiekti. Sprendimas pilnai tinkamas taip pat ir viešąjam sektoriui ar bet kokiai įmonei vykdant investicinius projektus.

Tarp įmonės klientų labai žinomi vardai –  MAR Machinery Automation & Robotics Pty Ltd (GER), Aston Martin, Enemag Telecom Ag (SZ), Qioptics Limited (UK), Juwi Ag (GER), WIL Research Company, Inc. ir kitos.

„Tai produktas, kuris leis patenkinti dar vieną segmentą klientų poreikių matricoje“ – sako BLUE SOLUTIONS Direktorius Algimantas Brazauskas. „Žinodami ilgalaikes įvairių įmonių nesėkmes siekiant suintegruoti projektų valdymo sistemas, tokias kaip MS Project ar Oracle Perimavera, ir naudojamas ERP sistemas, mes ilgai ieškojome produkto, kuris gali padaryti perversmą, vedėme ilgas derybas siekdami įrodyti mūsų rinkos potencialą ir mūsų kompetenciją ir manome, jog pasiekta partnerystė atneš labai daug naudos mūsų esamiems ir būsimiems klientams. Advanced projects  apima visą projekto pardavimo ciklą, pasiūlymų pateikimą, projekto vykdymą, pasikeitimų valdymą, biudžeto ir laiko kontrolę, kaštų valdymą, pinigų srautų valdymą, yra labai vizualus ir patogus naudoti, nes siejasi su visais įmonės veiklos procesais.“ – teigia A.Brazauskas.

Advanced projects įdiegimas jums

 

  • palengvins kritinių verslo procesų valdymą,
  • optimizuos žmogiškųjų resursų ir įrengimų naudojimą, bei padidins jų naudojimo efektyvumą,
  • leis vykdyti visas projektų valdymo disciplinas,
  • didins pasiūlymų pateikimo tikslumą, operatyvumą ir sutrumpins pardavimo ciklą,
  • padidins projekto vizualumą kaip finansiniame taip ir darbų progreso kontekste,
  • padarys efektyviomis sutarties pakeitimų ir biudžeto keitimų procedūras,
  • leis efektyviai valdyti kaštus ir kontroliuos biudžeto viršijimus,
  • koreliuos Lean ir Just in time atsargų valdymą visoje planavimo grandinėje,
  • jis pilnai integruotas ERP sistemoje, bet tuo pat metu gali būti modifikuojamas, keičiamas

 

BLUE SOLUTIONS specialistai įgijo reikalingas kvalifikacijas, kurių reikalavo gamintojas, ir tapo pilnaverčiai Adeaca tinklo nariais. Mes jau vykdome produkto demonstravimą, Gap/Fit analizes, kalbamės su eile įmonių, siekiančių projektus vykdyti laiku, kokybiškai, mažinti tiekimo grandinės problemas, rizikas ir efektyviai valdyti planavimą visos įmonės, ar net įmonių grupės mastu – tai taip pat leidžia Advanced projects.

„Tikimės jog artimiausiu metu, šis produktas sukels tikrą revoliuciją Statybos įmonėse, Inžinerinėse bendrovėse, Mokslinio tyrimo įstaigose, Gamybinėse įmonėse, tiesiog projektinėse organizacijose ir netgi viešąjame sektoriuje. Tai užtikrins aukštą projektų valdymo kokybę, efektyvų kaštų valdymą dirbant kartu su užsienio partneriais.“ – prognozuoja naujasis BLUE SOLUTIONS pardavimų ir plėtros Direktorius Marius Važgauskas.

Nuorodos

http://www.adeaca.com

Advanced projects PME Projektinei gamybai ir inžinerijai 

Advanced projects CEC Civilinei inžinerijai ir Statyboms

Advanced projects PSO Projektinėms organizacijoms


 
>> Naujienų sąrašas